• Ónodi-Szűcs
    • Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

      Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

    • Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

      Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

    • Növekvő bérek, csökkenő várólisták, maradó orvosok

      Növekvő bérek, csökkenő várólisták, maradó orvosok

  • EBP
    • Megújul és modernizálódik a Semmelweis Egyetem

      Megújul és modernizálódik a Semmelweis Egyetem

    • Növekvő bérek, csökkenő várólisták, maradó orvosok

      Növekvő bérek, csökkenő várólisták, maradó orvosok

    • 352 millió a szigetszentmiklósi rendelőnek

      352 millió a szigetszentmiklósi rendelőnek

  • EESZT
    • Kell egy kis idő a digitális egészségügyhöz

      Kell egy kis idő a digitális egészségügyhöz

    • EESZT: minden patika határidőre csatlakozott

      EESZT: minden patika határidőre csatlakozott

    • Informatika az egészségügy szolgálatában

      Informatika az egészségügy szolgálatában

bogi

Orvos válaszol 2014.12.30 15:03

Tisztelt Doktor ur
kérdésem akövetkezők lennének.
Antidepres gyógyszereket szedek.Lehet-e allergiás tünetei különböző ételekkel...

...
Elontril 300
Trititiko AC mg
Frontin 0,5
Ezenfelül vérnyomásgyógyszereket,melyek
Concor 2,5 mg
Nortivan HCT 12.5 mg -ost.
Azért érdekelne a válasz mert hallotam róla hogy bizonyos gyógyszrek ,és ételek okozhatnakm sullyos, illetve halálos rohamokat.


VÁLASZ


Kedves Olvasó!

Minden termék mellett van részletes betegtájékoztató, melyet feltétlen olvasson végig. A kezelőorvosa (aki ismeri az állapotát és elrendelte a gyógyszerek szedését) tudja teljes biztonsággal tájékoztatni az esetleges allergiás lehetőségekről.
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink