• Ónodi-Szűcs
    • Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

      Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

    • Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

      Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

    • Növekvő bérek, csökkenő várólisták, maradó orvosok

      Növekvő bérek, csökkenő várólisták, maradó orvosok

  • EBP
    • Növekvő bérek, csökkenő várólisták, maradó orvosok

      Növekvő bérek, csökkenő várólisták, maradó orvosok

    • EBP: Új épületet kap a Szent Ferenc Kórház

      EBP: Új épületet kap a Szent Ferenc Kórház

    • 352 millió a szigetszentmiklósi rendelőnek

      352 millió a szigetszentmiklósi rendelőnek

  • EESZT
    • EESZT: minden patika határidőre csatlakozott

      EESZT: minden patika határidőre csatlakozott

    • Informatika az egészségügy szolgálatában

      Informatika az egészségügy szolgálatában

    • EESZT: Határidőre minden gyógyszertár csatlakozik

      EESZT: Határidőre minden gyógyszertár csatlakozik

enci86

Orvos válaszol 2015.01.27 08:29 Szerző: Dr Alföldy Ferenc professzor

Az lenne a kerdesem hogy evek ota faj a fejem de az utobbi egy honapba a szememis faj nyomodik voltam vervetelen szemeszeten semmitse talaltak voltam ideggyogyaszaton ose latott semmi elterot ...

... ennek ellenere faj a szemem fejem vernyomasomra szedek vidotin komb felet reggel meg vidotint este felet mert magas a vernyomasom nemtudom esetleg ez befolyasolhatja e h.fajhat e a fejem szemem nyaki gerinc rontgenen is voltam ott kisimult nyaki hajlatot meg csigolyan csontkinovest talalak fogamzasgatlotis szedek nacrezt felek h.agydaganatom van a fejfajasok miatt aggodok es a szemfajdalom miatt!valaszukat koszonom 


VÁLASZ


Nem gondolom, hogy agydaganattól kellene tartania. Részben azért nem, mert a tünetek nem támasztják alá ezt a diagnózist, másrészt az ideggyógyász és/vagy a szemész felfedezhetett volna olyan tüneteket, amelyek agydaganatra utalhattak volna. Nem zárható ki, hogy a vérnyomáscsökkentő gyógyszer mellékhatásáról van szó, ugyanis a gyógyszerismertetőben a fejfájás és látászavar egyaránt fel van tüntetve. Beszélje meg orvosával az esetleges gyógyszercserét. A fogamzásgátlóval való összeférhetetlenséget nem említik.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink