• Ónodi-Szűcs
    • Ónodi-Szűcs: nem fenyegettek sztrájkkal a tárgyalófelek

      Ónodi-Szűcs: nem fenyegettek sztrájkkal a tárgyalófelek

    • 2021-ig plusz 4100 orvos állhat itthon  munkába

      2021-ig plusz 4100 orvos állhat itthon munkába

    • Előrehozzák a szakdolgozók novemberi béremelését

      Előrehozzák a szakdolgozók novemberi béremelését

  • EBP
    • Felújítják és bővítik a dunakeszi szakrendelőt

      Felújítják és bővítik a dunakeszi szakrendelőt

    • 2019 tavaszára megújul az Irdalmasrendi Kórház

      2019 tavaszára megújul az Irdalmasrendi Kórház

    • A jövő kórháza épül Dél-Budán

      A jövő kórháza épül Dél-Budán

  • EESZT
    • 100 napja működik már az EESZT

      100 napja működik már az EESZT

    • Nem elég rugalmas  az e-recept

      Nem elég rugalmas az e-recept

    • Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

      Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

Introna

Orvos válaszol 2014.06.15 12:27

Az interferontól egyre erőteljesebb hajhullásra tudna valamt ajánlaniamivel, ha nem is teljesen, de csökkenteni tudnám a mennyiséget ? Egyre jobban hullk, és félek, hogy nem marad a féléves terápia végére semmi.
Köszönöm: egy 22 éves lány

Kedves Kérdező!

A pontos diagnózis ismeretében a tünetet kiváltó okot kell megszüntetni, ebben segítségére lesz a bőrgyógyász szakorvosa.
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink