hirdetés
Orvos válaszol / Vissza a rovat főoldalára »

l-T-glutamil transzferáz meghat.

szeretném megkérdezni az l-T-glutamil transzferáz meghat.a vérvételben a referenciai értékem:32 helyett 310,hogy ez ellen mi a teendő ,van -e valami gyógymód rá?előre is köszönöm!

Hirdetés

Kedves Kérdező!
A leletet vigye vissza ahhoz az orvoshoz, aki Önt beutalta a vizsgálatra, mert ő fogja azt kiértékelni az összes információ ismeretében.
a szerk.
2011-05-14 :

Javasolja e cikket ismerőseinek is a Google keresőben!

Tetszik a cikk?

Nyomtatás Cikk küldése e-mailben Hozzászólás a cikkhez
hirdetés
Ezt már olvasta?

Ilonka

Tisztelt Doktor Nő! / Úr!
kb két hónapja fülzúgásom van, olyan hangot hallok, /először a bal fülemben volt, utána mindkettőben,majd most ismét a bal fülemben/ mintha köszörülnének...

Otthoni állandó vérnyomás mérés

Az orvosom otthoni állandó vérnyomás mérést javasolt, hogy kiderüljön a tényleges vérnyomás eredményem,...

Lassított filmnek érzi magát? Menjen vérvételre!

Az állandó fáradtságot és gyengeséget sokan bagatellizálják, pedig az ok betegség is lehet.

Kompressziós zokni? Nyomás!

Egyre gyakrabban látni futókon térdzoknit, mintha a 80-as évek divatja szerint öltöznének.

Hírek

Kinek, mikor, mennyi és mi? Itt vannak a válaszok

Szociális-, nyugdíj és családtámogatási ügyekben is eligazítanak a tájékoztatók.

Egészségmagazin

Labordiagnosztika: mi, micsoda a leleten?

Betegségek, vizsgálatok, leletek: keresse, hogy megértse mi mit jelent, s mennyi az annyi.

hirdetés
hirdetés