• Ónodi-Szűcs
    • Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

      Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

    • Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

      Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

    • Növekvő bérek, csökkenő várólisták, maradó orvosok

      Növekvő bérek, csökkenő várólisták, maradó orvosok

  • EBP
    • Növekvő bérek, csökkenő várólisták, maradó orvosok

      Növekvő bérek, csökkenő várólisták, maradó orvosok

    • EBP: Új épületet kap a Szent Ferenc Kórház

      EBP: Új épületet kap a Szent Ferenc Kórház

    • 352 millió a szigetszentmiklósi rendelőnek

      352 millió a szigetszentmiklósi rendelőnek

  • EESZT
    • EESZT: minden patika határidőre csatlakozott

      EESZT: minden patika határidőre csatlakozott

    • Informatika az egészségügy szolgálatában

      Informatika az egészségügy szolgálatában

    • EESZT: Határidőre minden gyógyszertár csatlakozik

      EESZT: Határidőre minden gyógyszertár csatlakozik

Yasminelle

Orvos válaszol 2014.12.30 14:55

Tisztelt Weborvos!
Menstruációs ciklusom többé-kevésbé szabályos, 28 napos, de elég sokáig tartó, kb 8-9 nap. Ebből az első 2-3 nap csak "barnázgatás" majd szintén ennyi erős vérzés majd megint ennyi szintén barnázás...

... Eddig óvszerrel és megszakításos szeretkezéssel védekeztünk éveken keresztül, semmi probléma nem volt, csak elegünk lett az aggódásból vigyázásból. Nőgyógyászom írt fel fogamzásgátló tablettát. Vérzésem a szokásos időben és módon megjött, elkezdetem szedni a gyógyszert (Yasminelle), most tartok a negyedik napnál és továbbra is csak a barnázgatás megy, nem jelent meg az erősebb vérzés. Mitől lehet ez? Lehet a gyógyszer hatása? Folytassam a szedését?
Válaszát előre is köszönöm!


VÁLASZ


Kedves Kérdező!

Sajnos nincs a rovatban nőgyógyász szakorvos. A tablettát felíró orvos tanácsát kérje ki.
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink